Chcesz stworzyć i sprzedawać swoje kursy i eBooki? Zobacz darmowy trening » ODBIERZ TERAZ «

Cześć, jestem Janek!

Jestem prezesem Startupu Młodych – platformy edukacyjnej zrzeszającej ponad 2 000 młodych i przedsiębiorczych ludzi, autorem 3 książek, właścicielem firm w sektorach tj. IT,
e-commerce, czy edutech. Pomogę Ci ułożyć stategię marketingową, stworzyć lejki sprzedażowe, rozwinąć markę osobistą lub firmową oraz sprzedawać produkty cyfrowe.

PISZĄ O MNIE

Czym zajmuję się na co dzień

Startup Młodych

Startup Młodych, to przestrzeń stworzona z myślą o młodych i ambitnych, która zrzesza, wspiera i edukuje przedsiębiorczych ludzi. W Startupie Młodych wzięło udział już ponad 2 000 osób.

BoxyNaPrezent.pl

BoxyNaPrezent.pl to sklep internetowy z zestawami prezentowymi, koszami okolicznościowymi oraz prezentami dla firm. Wyróżnia się wysoką jakością oraz możliwością stworzenia spersonalizowanego zestawu przez zamawiającego.

BoxyNaPrezent.pl

Tantigo

Tantigo, to software house oraz firma świadcząca usługi programistyczne w abonamencie.

Tantigo.com

KONSULTING

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc

Produkty cyfrowe

Pomogę Ci w sprzedaży produktów cyfrowych tj. kursy, eBooki, płatne dostępy. Ułożymy całą strategię od A do Z i rozwiniemy sprzedaż.

Marka / branding

Chcesz rozwinąć lub zacząć budować swoją markę osobistą lub firmową? Poprowadzę Cię krok po kroku w tym procesie.

Lejki sprzedażowe

Pomogę Ci tworzyć i optymalizować lejki sprzedażowe tak, by generowały jak największe zyski. Rozwiniemy również listy mailowe.

Landing Page

Zrobię dla Ciebie landing page tj. strona zapisu na webinar, opisująca produkt, czy kierująca do lejka sprzedażowego. Zrobię to w kilka godzin.

Procesy

Przeanalizuję procesy w Twoim biznesie i wskażę co można zrobić, by były one skuteczniejsze w swoim działaniu.

Strategia

Ułożę dla Ciebie strategię biznesową dla działań on-line od A do Z lub wskażę jak efektywnie można poprawić obecną strategię.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na bezpłatną konsultację online

REFERENCJE

Zobacz, co mówią o mnie inni

Świetna i fachowa pomoc! Skorzystałem z godziny konsultacji i jestem mega zadowolony. Janek wskazał mi co mam zmienić, by poprawić moją sprzedaż. Polecam z całego serca.

Michał

Właściciel agencji reklamowej

Jan ma tylko 17 lat, a przeprowadziłem z nim najlepszą konsultację mojego życia (a miałem ich wiele z wieloma specjalistami i ekspertami. Nie jestem osobą, która zbyt często zostawia komentarze i tym bardziej recenzji.

Guido Motta

Handlowiec Amazon FBI

Janek w moich oczach jest typem człowieka, który nie zdarza się za często. Z jego masy przeróżnych cech, mogę chyba złotą odznaką wyróżnić wytrwałość, pewność siebie, odwagę i to, że jest nieziemsko ambitny. Kto nie marzy o tym, żeby mieć odwagę do szalonych marzeń albo już w ogóle, wcielania ich w życie, a Janek to po prostu robi. Jest inspiracją dla wielu młodych ludzi, ale nie tylko, jego osoba to również piękny dowód na to, że z odpowiednim mindsetem, możemy osiągnąć wszystko co zapragniemy. Janek ma niesamowitą charyzmę i jestem pewna, że udźwignie totalnie wszystko. Ma masę wiedzy, którą świetnie wykorzystuje, a jego wyniki są tego przykładem. Robi bardzo dobre szkolenia na których każdy słuchacz ma szansę, by wyczerpać temat do końca, a sposób w jaki przekazuje wiedzę jest bardzo przystępny i perfekcyjnie trafia do odbiorcy. Uważam, że to jest jeden z tych ludzi, którzy przyniosą światu wiele dobrego i zawsze będą dzielić się swoim uśmiechem oraz pozytywną energią.

Katarzyna

Specjalistka ds. marketingu

Janek jest osobą, od której bardzo dużo się nauczyłem i nadal się uczę. Tytan pracy. Działa z pasji i z misji. Zaraża każdego pozytywną energią i chęcią do działania. Mimo tak młodego wieku, ma ogrom wiedzy i jest profesjonalny pod każdym względem. Współpraca z nim jest bezproblemowa i błyskawiczna. Bardzo dziękuję mu za wszystkie rady i rozwiązania moich problemów.

Oskar

Grafik

Bezpłatna konsultacja dla Twojej firmy

Na jaki adres email wysłać szczegóły dostępu do szkolenia live?

Zarezerwuj bezpłatną rozmowę