Dołącz do II edycji programu

Moc Marki Osobistej

Chcesz zbudować silną markę osobistą

ale nie wiesz jak to zrobić skutecznie?

Pewnie się zastanawiasz, czym tak właściwie jest marka osobista? Wszyscy wkoło mówią, że to tylko i wyłącznie wizerunek, to ile masz polubień, ile osób Cię obserwuje. Ja uważam inaczej. Chcę Ci pokazać, że marka osobista przede wszystkim zaczyna się w Tobie. Najpierw musisz odnaleźć siebie, sam dowiedzieć się kim tak właściwie jesteś. Musisz przeprowadzić analizę i poznać swoje możliwości, swoje dobre i złe cechy, nawyki oraz wrodzone predyspozycje. Dopiero jak będziesz wiedział kim jesteś, co potrafisz, a co musisz zmienić, będziesz mógł zacząć budować swoją markę osobistą, czyli budować nową wersję siebie. Musisz stworzyć lepszą wersję siebie, czyli stworzyć tą osobę, którą chcesz być opierając się na tym, którą jesteś teraz. Nowa wersja, to masz być lepszy Ty, który sam ze sobą będzie czuł się lepiej i nie będzie przeszkadzać w nowych założeniach strategii marki, którą następnie pokażesz światu.

Moc marki osobistej, to…

Kurs, który od zera doprowadzi Cię do miejsca, w którym będziesz świadomy celów swojej marki osobistej, poznasz strategie, które sprawią, że zaczniesz zarabiać więcej, skuteczniej tworzyć treści w social media, lepiej nawiązywać relacje z klientami oraz partnerami, pewniej czuć się sam ze sobą oraz działać świadomie i zgodnie z wyznaczonymi wcześniej atrybutami i celami, które będą zwiększały poziom Twojego autorytetu wśród ludzi, a co za tym idzie zwiększą również sprzedaż Twoich produktów lub usług i wpłyną ostatecznie na Twój biznes i życie.

Program Moc Marki Osobistej jest dla Ciebie jeśli:

Kto poprowadzi Cię za rękę przy budowaniu marki?

Cześć! Nazywam się Jan Kapela i od 7 roku życia interesuję się przedsiębiorczością oraz budowaniem marki osobistej. Dzięki mojej autorskiej strategii mając zaledwie 13 lat zorganizowałem w hotelu swoją konferencję, w wieku 15 lat wydałem samodzielnie książkę, zbudowałem największy portal dla ambitnej młodzieży w Polsce, wystąpiłem na międzynarodowej konferencji biznesowej oraz znalazłem się na głównej stronie jednego z największych portali w Polsce, a oprócz tego współpracowałem i wciąż współpracuję z najlepszymi ekspertami na rynku. Występowałem również na spotkaniu z cyklu „Spotkania Ludzi Biznesu”, a na scenie stałem z takimi ludźmi jak Elżbieta Liberda, Grzegorz Kusz, czy chociażby Piotr „Liroy” Marzec.

Oto, czego się nauczysz podczas kursu:

Zobacz dokładnie co otrzymasz:

Twoja inwestycja wynosi jedynie 297 zł

597 zł

297 zł

Ok, a otrzymam gwarancję?

Tak! Aż 14 dniową.

Musisz coś zrozumieć – nie chcę niezadowolonych klientów.
Dlatego daje Ci 14 dni gwarancji satysfakcji.
Po starcie programu nie spodoba Ci się on?
Nie ma problemu – jesteśmy tylko ludźmi.
Sam dokonałem kilku nietrafnych zakupów – rozumiem to.
Wtedy denerwowałem się jak sprzedawca robił mi problemy.

Więc ja ich nie robię.
Bo mogę, jestem u siebie.
A Ty jesteś moim gościem, dlatego:

Masz 14 dni gwarancji satysfakcji od momentu startu programu, w trakcie których możesz zwrócić się do mnie z prośbą o zwrot, a ja nie pytając Ciebie o nic zwrócę Ci 100% wpłaconej kwoty.

Wciąż masz wątpliwości? To zrozumiałe.

Sprawdź, jakie pytania mieli klienci tacy jak Ty

Masz inne? Śmiało napisz do mnie na [email protected]

Przedsprzedaż programu Moc Marki Osobistej trwa do końca listopada 2021r. Ta data może ulec nieznacznej zmianie.

Jak najbardziej. Co prawda część programu jest skierowana głównie do tych, którzy nie mają doświadczenia w budowaniu marki osobistej, natomiast sama filozofia programu i podejście do marki osobistej, które jest przekazywane w programie pomoże Ci spojrzeć na siebie i Twoją markę osobistą z innej perspektywy, przełamać pewne stereotypy i ulepszyć to, co dotychczas było dla Ciebie niezauważalne albo obce.

Dostęp do platformy otrzymasz po zakończeniu przedsprzedaży (początek grudnia). Termin może ulec nieznacznej zmianie. 

Nie zastanawiaj się dłużej! Zaczynamy?

597 zł

297 zł

© 2021 Jan Kapela | Polityka prywatności

Na jaki adres email wysłać szczegóły dostępu do szkolenia live?

Zarezerwuj bezpłatną rozmowę