Zamień swoją wiedzę w kurs online lub eBooka i zarabiaj 10,000+ zł/msc

Dzięki Akademii eBiznesu stworzysz biznes online oparty na sprzedaży własnych produktów cyfrowych tj. kursy online, czy eBooki i zaczniesz zarabiać 10,000+ zł/msc

Akademia eBiznesu jest programem mentoringowym, nie kolejnym kursem, którego nie przerobisz.

12-miesięczny program mentoringowy, podczas którego w praktyce nauczysz się tworzyć oraz sprzedawać własne produkty cyfrowe tj. kursy online, eBooki czy społeczności i zarabiać 10,000+ zł/msc.

52 tygodnie warsztatów

Cotygodniowe spotkania mentoringowe LIVE + sesje Q&A, to świetnie połączenie edukacji i praktycznego wsparcia

Ćwiczenia i prace domowe

Po każdym spotkaniu otrzymasz zestaw ćwiczeń i indywidualnych wskazówek, które możesz wykorzystać w swoim biznesie

Dedykowana platforma VOD

Wszystkie spotkania są nagrywane i udostępniane na platformie VOD. Jeśli nie może Cię być LIVE, możesz obejrzeć zapis.

Szablony do wdrożenia

Otrzymasz gotowe szablony stron sprzedażowych, e-maili, czy ofert, które możesz wykorzystać w swoim biznesie. Wystarczy je pobrać i dostosować.

Indywidualne wsparcie

Przez 12-miesięcy możesz liczyć na Nasze indywidualne wsparcie. Jeśli czegoś nie rozumiesz lub masz dodatkowe pytania - śmiało pisz.

Społeczność kursantów

Dożywotni dostęp do społeczności kursantów na Facebooku, w której możesz wymieniać się doświadczeniami i pytać o rady.

BONUS: Kurs TikToka

Dożywotni dostęp do kursu online "TikTok dla biznesu" (9 modułów, 43 lekcje), dzięki któremu rozwiniesz swoją markę na TikToku.

BONUS: Kurs 5-cyfrowy biznes

Dożywotni dostęp do kursu online "5-cyfrowy biznes", który pokażę Ci jak jeszcze możesz zarabiać 5-cyfrowe kwoty poza produktami cyfrowymi.

BONUS: 3 eBooki

Otrzymujesz 3 eBooki:
1. 15-letni milioner
2. Być, albo nie być... Biznesmenem
3. Jak budować pewność siebie

Czy Akademia eBiznesu
jest dla mnie?

Zróbmy szybki test.
Jeśli chcesz wiedzieć:

Ucz się od praktyków

Jan Kapela
Przedsiębiorca

W wieku 7 lat zaczął uczyć się programowania. Jest założycielem Startupu Młodych – społeczności zrzeszającej młode osoby tworzące startupy oraz autorem 3 książek. Jest twórcą kilkunastu programów edukacyjnych i od lat działa w branży e-learningu. Janek w Akademii eBiznesu wspiera kursantów w ścieżce rozwoju produktów cyfrowych oraz biznesu online. Pokazuje jak tworzyć i skutecznie sprzedawać kursy, eBooki czy subskrypcje np. dostępy do społeczności.

Roksana Bis
Twórca kreatywny

Od najmłodszych lat związana ze sceną i występami przed publiką. Obecnie obserwuje ją 300 tys. ludzi w social mediach. Pojawia się na licznych wydarzeniach, na których wciela się w rolę prelegentki. Dodatkowo studiuje marketing i social media. Jest autorką dwóch książek z dziedziny rozwoju osobistego oraz psychologii. W Akademii eBiznesu Roksana wspiera kursantów w budowaniu marki osobistej w social mediach, rozwoju kont, budowaniu zasięgów i w produktywnym podejściu do rozwijania własnego biznesu online.

3 główne filary edukacji

1. Fundamenty

W tej części przygotujesz wszystkie potrzebne zasoby. Skonfigurujesz narzędzia, stworzysz lejki sprzedażowe, wyznaczysz buyer persony.

2. Produkt i przedsprzedaż

W części 2. stworzysz od podstaw swój produkt (kurs, eBooka lub społeczność) oraz przeprowadzisz ostateczną walidację swojego pomysłu, czyli przedsprzedaż.

3. Automatyzacja i skala

Na tym etapie masz już produkt i zarabiasz 5,000-10,000 zł/mc. Nauczysz się automatyzować procesy i zaczniesz skalować swoją sprzedaż.

Akademia eBiznesu

2490 PLN

(lub 6 rat x 415 PLN/mc)

Na jaki adres email wysłać szczegóły dostępu do szkolenia live?

Zarezerwuj bezpłatną rozmowę